LIBIEN SAÇ SERUMU – ERKEK VE KADINLAR İÇİN GÜÇLÜ FORMÜL 
Etkisi Kanıtlanmış Bilimsel Güç

LIBIEN Saç Serumu bilim adamları tarafından uzun yıllar süren araştırmalar sonucu geliştirildi.

LIBIEN Saç Serumu güçlü bilimsel formülü ile saç dökülme sorununu gidermeye, saç köklerini yeniden saç üretimi için harekete geçirmeye, saçların hızlı uzamasına, seyrek bölgelerin kapanmasına, saçların gürleşip kalınlaşmasına destek olur.

LIBIEN SAÇ SERUMU 50 ML 
“Saçınız için güçlü bilimsel formül”

Bilim İnsanları Tarafından “Aynalara Sevinçle Bakmanız” İçin Geliştirildi. Mutlu saçlar, gülen yüzler için siz de LIBIEN Saç Serumu’nu uygulayın!

LIBIEN SAÇ SERUMU HAKKINDA:
Serum; erkek ve kadınların saç yapısı esas alınarak üretildi. Saç yapısını korumak ve geliştirmek isteyen her birey LIBIEN SAÇ SERUMU’NU rahatlıkla kullanabilir. 

İçeriğindeki peptid içerikli aktif bileşenlerin saç için gösterdiği geliştirici etki klinik araştırmalarca ispatlanmıştır. Yüksek teknoloji öğeleri barındıran eşsiz formül daha ilk kullanımdan itibaren saçı keratinize ederek saç için gerekli olan büyüme ve gelişme ortamını sağlamaya yardımcı olmaktadır.

Bilim insanlarının; insanoğlunun hizmetine sunmuş olduğu LIBEN REVITALISING HAIR CARE SAÇ SERUMU daha şimdiden saçını sevenlerin yeni tercihi oldu.

Saç dökülmesi, incelme, cansızlık, seyrelme ve yavaş uzama gibi sorunlar estetik görünümümüzü olumsuz etkileyen faktörlerdir. Hepimiz yeni, gür, dolgun, sağlam ve sağlıkla ışıldayan kalın saçlara kavuşmayı arzu ederiz.

LIBIEN Saç Serumu; hormon ve insan sağlığını etkileyecek kimyasallar içermez. Formülü doğal bir etkiyle çalışır, saçın fizyolojik yaşam döngüsünü doğal bir etkiyle regule eder, dolayısıyla kullanımı bırakınca geriye dönüş yaşanmaz. 

LIBIEN Saç Serumu’nun Erkek formu; erkeklerin sakal bölgesinde de güvenle kullanılabilmektedir

LIBIEN SAÇ SERUMU KULLANIMI:

-Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalayınız.
-Kuru saça uygulayınız.
-Dökülen her bölgeye tek seferde 1 ml damlatınız. İleri derece seyreklikte aksatmadan sabah akşam kullanılması tavsiye edilir. 
-Damlatılan her bölgeye 1 dakika kadar masaj yapınız.
-En az 6 saat saçınızı yıkamayınız. Serum saçta ağırlık ve yağlanma yapmaz. Uygulama sonrası yıkama gerektirmez. 
-En az 3 ay süreyle ara vermeden düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. İleri derecede zayıflamış, seyrek saçlar için tavsiye edilen süre; 6 ay kullanılmasıdır.

LIBIEN Saç Serumu memnuniyetinizi garanti eder. 
Tüm saç tipleri için uygundur.

-Sadece haricen kullanılır.
-Uygulama yaparken kaş ve kirpiklerinize temas etmemesine lütfen özen gösteriniz. 
-Çocukların erişemeyeceği yerlerde muhafaza ediniz.
-Kutu açıldıktan sonra dayanma süresi 16 aydır.


LIBIEN SAÇ SERUMU İÇERİĞİ:

Aqua, Alcohol, Panthenol, Butylene Glycol, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castrol Oil, Apigenin, Oleanolic Acid, Biotinoyl Tripeptid-1, Xantham Gum, Hydrolyzed Keratin, Triticum Vulgare Germ Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, .Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Phenoxyethanol, Ethyexyglycerin, Potassium Sorbate. 


AKTİF BİLEŞENLERİN ETKİNLİĞİ HAKKINDA YAPILAN KLİNİK DEĞERLENDİRMELER

Formülü oluşturan aktif maddelerden Peptide biotinyl-GHK için yapılan klinik araştırmalarda:

-Kontrol grubunda formülü kullananlarda saç büyümesinin % 121 daha fazla olduğu gözlenmiştir.

-ß In vivo çalışmalar: Telojen fazın bir döngüsünü kapsayan 4 aylık klinik çalışmanın sonuçları: formülü kullanan grupta anajen / telojen oranında önemli bir artış göstermiştir.

-Kullanım başladıktan 14 gün sonra saç kökünün papilla seviyesinde ve dış kök kılıfında kuvvetli laminasyon görüldü. Peptit Biotinil-GHK’nın saç kökünü koruyucu ve onarıcı etkisi 30 kat daha yüksek gözlenmiştir. 

-4 ay kullanım sonrası telojen kılların ampul bölgesinde çok belirgin yeni oluşum gözlemlendi. Anajen kıllarının kök kılıfı da, kalınlaşarak ve açıkça tanımlı hücre tabanlarına dönüştü. Kök kılıfın yüksek kalitede olduğu gözlendi. Optimum dermal-epidermal sağlayan mükemmel yapılandırılmış bazal laminalı saçın dış tarafına yapışma. İç kök kılıf tarafında, kıl mili ile bağlantı bölgeleri gözlemledi.

-Etkili bir peptid olan Biotinil-GHK; Yapışma proteinleri sayesinde saçın tutturulmasını sağladı. Apigenin, vazodilatör ile birlikte flavonoid etki, tesir bitki yapraklarından elde edilen oleanolik asit yoluyla genetik saç dökülmesine sebep olan dihidrotestosteron üretimini 5a-redüktaz’ı durdurmak suretiyle inhibe etti. 

-Telojen fazı kapsayan 4 aylık klinik çalışma ile belirgin anti-saç dökülmesi etkisi onaylandı, kompleksin etkinliği test edildi. Morfolojik ve immünohistolojik analizleri Çalışmanın başında ve sonunda alınan saç örnekleri telojen kılı ampul, kök kılıf ve laminin 5 ve kolajen IV yoğunlukları belirgin olarak kaydedildi.

satinal